Shenzhen Yalın Kiosk Sistemleri co., Ltd

LKS Çin'de Profesyonel Kiosk Üreticisidir

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen lean kiosk system co.,ltd

Sertifika
iyi kalite Self Servis kiosk satış için
iyi kalite Self Servis kiosk satış için
Üç yıldan fazla bir süredir LKS ile işbirliği yapıyoruz, bize her zaman en iyi kaliteyi ve hizmeti veriyorlar, iyi ortaklar.

—— Tence

LKS şimdiye kadar işbirliği yapmış Shenzhen, Çin'deki ödeme kioskları için en iyi tasarımcı ve üreticidir.

—— Duska

Ben sohbet şimdi

Shenzhen lean kiosk system co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd Shenzhen lean kiosk system co.,ltd
LKS Resepsiyon Masası LKS Ofisi takım turizmi Üretim LKS pres makinesi LKS Tasarım Mein Müşteri ile satış ekibi Bazı müşterilerimizle LKS satış ekibi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : LKS veya OEM / ODM
No. Çalışanları : 200~250
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 70% - 80%
firmamızın tanıtımı:

Shenzhen Yalın Kiosk Systems Co, LTD (aşağıdaki gibi kısa LKS ) ödeme kiosk, bilgi kiosk, dokunmatik ekran kiosk, bilet dağıtıcı kiosk, bankacılık kiosk, basit ATM kiosk, reklam kiosk, açık her türlü yapan profesyonel bir kiosk üreticisidir kiosk, vb.

LKS kiosk ürünleri; banka, hastane, sinema, süper market, market, alışveriş merkezi, restoran, metro istasyonu, otobüs terminali, benzin istasyonu, sergi salonu, müze, havaalanı, emlak ve diğer ortak alanlara yaygın olarak uygulanmaktadır.

LKS kendi profesyonel tasarım ekibi, Ar-Ge ekibi, satın alma ekibi, üretim ekibi, satış ekibi, muayene ekibi ve satış sonrası servis ekibi ile birlikte. LKS, tüm dünyadaki müşterilere en kaliteli ürün, hızlı tepki ve en sıcak servislere daha fazla önem veriyor.

LKS , müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için standart kiosk ürünleri ve özelleştirme hizmetleri sunmaktadır. Tecrübeli ekiplerimizle, sizi rakiplerinize karşı öne çıkaracak en kaliteli ürünleri tasarlama ve geliştirme yeteneğine sahibiz. İhtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza uyacak çözümler üretmek için sizinle birlikte çalışmak için çalışıyoruz.

Kalite kontrol noktası:

Tasarım Mühendisliği Süreci - İnteraktif kontrol noktalarına sahip tescilli süreç belgesi, kiosk tasarımında kalite kontrolünü oluşturur. Parça seçimi, yerleştirme, hizmete erişim ve yükseltme ile ilgili önemli noktalar gibi faktörlerin hepsinin düzeltilmeden ziyade sistematik olarak tahmin edilmesi beklenmektedir.

Üretim Süreci - Tüm prototip üretim ve üretim tesisi, proses kontrolünün uçtan uca olmasını sağlayan tek bir çatı altındadır. Her kiosk% 100 kalite kontrolünde olup, her biri 60 mekanik ve elektriksel performans standardını kapsar.

IQC süreç akış şemamız:

Üretim süreci akış şeması:

Bizim kültürümüz:

 

Kim olduğumuzu şekillendiren ve günlük olarak iç ve dış olarak nasıl hareket ettiğimizi ve nasıl işlediğimizi etkileyen beş temel değer:
•Takım çalışması
• Tutkulu Müşteri Odağı
• Düşünceli, Hızlı, Güven
• Sürekli İyileştirmeye Kararlı Bağlılık
• Kazanmak için Acımasız Sürücü

Bu değerler, tüm çalışanların en yüksek potansiyellerine ulaşabilecekleri bir ortam yaratılmasına yardımcı olur.

LKS Sunum.pdf

İletişim bilgileri
Shenzhen lean kiosk system co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Frank Wei

Tel: 86-0755-23006849

Faks: 86-0755-26510703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)