Bizimle iletişim kur
Jesmine Zhu

Telefon numarası : +86 17796361726

Shenzhen ShuiQi ortak araştırma ve lojistik parkı kendini yardım fatura sisteminin geliştirilmesi

September 1, 2016

30 Ağustos'taki Muhabir, shenzhen buji ulusal vergi, sinotrans lojistik co. (bundan sonra sinotrans olarak anılacaktır), yurt içi lojistik parkı kendi kendine yardım faturası ilk terminal sistemi tarafından yayınlanan eylül ayında, Eylül 2015’ten bu yana arge ve projede, Şubat 2016’da başlatılan, sinotrans pinghu lojistik parkında kullanılmaya başlandı. 20000, 18000, otomatik faturalama için, vergi geliri yaklaşık 900000 yuan olan self-servis makine projesi uzlaştırma yoluyla. Özellikle, üçüncü taraf ödemesinin yapılmasından bu yana, fatura yazdırmanın maliyetini ödeyin, yalnızca bir dakikanızı alır, fatura oluşturmanın "her dakikasını" gerçekten alır.


Tamamen lojistik kurumsal park kendi kendine yardım ödeme maliyeti artı bir fatura yapmak terminal gümrük denetiminde içine alınmış, işletme fiili talebe göre shenzhen buji ulusal vergi lojistik parkı, "Internet + vergi" yeni vergi modu ile işbirliği ShuiQi işbirliği hizmet. Lojistik parkında kendi kendine yardım ödemesi maliyetini ve makine faturasını gerçekleştirmek için, vergi yönetimi modunun yurtiçi lojistik parkında hala inisiyatif bulunmaktadır. Sistem online işletime geçmeden önce, rezervuar alanındaki ve nakit ödeme penceresindeki müşteri ihtiyaçlarının ötesine geçme işini yürütmek için sinotrans pinghu lojistik parkına geldi, ilgili vergi formaliteleri, insan gücü ve saati. Bu dava için Sinotrans şirketi yetkili buji ulusal vergi dairesine başvurmak için çözüm önerdi, kendi kendine yardım ödeme paketini beklemek için başvuruda bulunarak fatura için makine ekledi, bu zor sorunu çözdü.


Buji görevi, kurumsal iletişim araştırmasıyla defalarca parka göndermek için, self-servis terminallerinin rezervuar alanında ağ uzaktan kumandasını ayarlayarak, "İnternet + vergi" düşüncesini cesurca kullanmaya önem veriyor. Kendi kendine yardım ödeme, faturalandırma, bilgi toplama çözümü gerçekleştirir. Yüksek makamların desteği altında, buji görevi daha sonra girişimcilere faturaları ve ilgili süreç rehberliklerini bastırmak için uygulamayı ve genel makineyi çözmede yardımcı olur, sinotrans şirketi, self servis terminal yazılımı ve donanımını geliştirmek için üçüncü bir tarafa emanet etme talebine göredir. ekipmanı. Her iki tarafın işbirliğine göre, başarılı projenin self servis terminal sistemi Eylül 2015'te ve Şubat 2016'da resmi olarak çevrimiçi kullanıma başlamıştır.