Bizimle iletişim kur
Jesmine Zhu

Telefon numarası : +86 17796361726

Biletleri bir trend haline getirin Bilet makinesini tiyatroya toplamak için self servis satış

November 14, 2016

Şimdi, yüksek hızlı tren yolculuğu kolaylığını kullanın, halkın popülaritesi İnternetten tren bileti alabilir, self-servis istasyondaki biletleri toplar, self-servis check-in sayımı, ancak birçok açılan metro şehrinde vatandaşlar ayrıca kontör biletlerine, istasyona giriş ve çıkış servislerine, "katılımsız" işlemine kadar tüm süreçlerde kendilerine yardım edebilir ve işletme maliyetlerini büyük ölçüde azaltır. Bu senaryonun tüm sinema sürecinde gerçekleştiğini hayal edin, görüş nedir?

Eğer sinema bir sistemi yapılandırabiliyorsa, hangi online film biletini online olarak satın alırsanız, birleşik bir self-servis olabilir terminalde bilet almak için biletlerini tiyatroya çıkarmak için. Aynı zamanda, Bilet makinesi sattı ayrıca banka CARDS kullanabilirsiniz, WeChat, seçmek için hazine ödemek, biletleme, bir sinemada sırada bekleyen sorun, çok havalı, çok uygun bir şey değil mi? tripod kendi kendine yardım bilgileri sinema bilet satışları ve alma sistemi sizin için bu fonksiyonları gerçekleştirebilir, tiyatro sahnesinde onlarca kontrole ihtiyaç duymaz, sadece birkaç kişi, her şey tiyatro salonunu büfe olarak satar.

LIEN KIOSK'a sahip olmak, kendi kendine yardım bilgisi olan sinema bileti satış ve alma sistemi, bilet satın almak ya da almak ve sinema salonunun satışını devam ettirmek koşuluyla sinema hattına gitmek zorunda değiliz. Bilet makinesi sistemi başarabilir. Kendine yardımcı bilgi sinema bilet satışlarını ve sistemi mükemmel alarak insanlaştırılmış tasarım konseptini uygulayabilir, beden şeklinin oranını tam olarak göz önüne alacak boyutta değil, kapsamı ve dış etkenleri dışlamada elverişli tiyatrolar genel görünümün self-servis terminalleri sinemalar, renk sıralama gibi saygı da estetik standartlara uymak, izleyicilerin psikolojik özellikleri gibi tasarım koşulları gibi. Self-servis terminalinin sinema, bu nedenle, sadece Sinema için güzel ve güzel bir sahne çizgisi ekleyebilir, iyi bir marka imajı yaratabilir ve sinemaya ilişkin rekabet gücünü artırmak için tiyatrolara yardımcı olabilir.

Piyasaya sürüldüğü gibi, filmin muhteşem film gişe pazarı ve katılımın hızlı büyümesi de büyük ölçüde gelişti; sinema, kendi kendine yardım kullanarak, biletlerin toplanmasında, bilet satışlarında ve sistem artışlarının artmasıyla birlikte, kullanımın artması, aynı zamanda deneyimi geliştirmek ayrıca, sanayi ve pazarın daha da gelişmesini teşvik etmek için işgücü maliyetlerini azaltabilir.