Bizimle iletişim kur
Jesmine Zhu

Telefon numarası : +86 17796361726

33 sosyal güvenlik işiyle ilgili bir "makine" anlaşması

September 2, 2016

Commercial Shenzhen ticari günlük haberler】 (muhabir Xu Tian muhabiri Unpaid) yeni ginsengin tescili için harcanacak bireysel yakalama korunuyor, parmak izi doğrulama, emekli sağlık hesabı bağlama ailesi ve diğer sosyal güvenlik işleri, self-servisin sosyal güvencesi üzerinde olabilir " robot "ile başa çıkmak için. Muhabir, dünkü röportajı öğrendi: futian, sosyal güvenlik bürosunun luohu'su, son zamanlarda self-servis terminallerini yeniledi, işyerinde 13 ile 33 arasındaki işleri ele alarak, ginseng ve ginseng'in şirketleri "her zaman, sıfır mesafeli" sosyal güvenliğin self servisini koruduğunu söyledi .


Yeni girişimlerin kolaylığı için, son yıllarda başlatılan zhuhai sosyal güvenlik branşının, sosyal güvenlik kamu hizmetinin, self-servis'in uçbirimlere terminal yapan sosyal güvenlik "robotlarının" eşitlenmesini teşvik ettiği bildirildi. Bir dizi sosyal güvenlik işiyle uğraşmak için "tek durak" a ev. Self-servis terminali, sosyal güvenlik hizmetleri penceresinin önemli bir tamamlayıcısı haline geldi. Örneğin, 32 self servis terminalinin şube merkezindeki servis salonu kurulumunda Fukuda sosyal güvenlik şubesi, bireysel ginseng koruma sertifikası, 20000'den fazla kişide ortalama aylık hizmetler gibi sosyal güvenlik ilişkileri transfer çeki basım işi sağlıyor. ve daha fazla ginseng koruma birimi ve ginseng koruma insanları, sosyal güvenlik işlerini yürütmek için yakındaki self servis terminalini seçiyor.


Self-servis terminalin sosyal güvenliğinden önce, sorgulama ve basım işi olmak üzere 13 işletme ile ilgilenebilir. Son zamanlarda, sosyal güvenlik self servis terminalini yükseltmek için şehir sosyal güvenlik bürosunun araştırılması ve geliştirilmesi, özellikle işletme fonksiyonlarının yeni bölümlerinde, birçok kişinin işlevini arttırmaktadır. City sosyal güvenlik bürosu ile ilgili kontrol ünitesi, "self servis terminal set sorgulama, baskı ve işlerin organik bir bütün olarak fonksiyonlarla başa çıkma sürecinin yükseltilmesinden sonra, bireysel ginseng korumasını da içeren, işlevi olan toplam 33 maddeyi ortaya koyuyor baskı, beş sigorta muamelesi geçmişini sorgulama, bireysel maaş bedeli bazındaki değişiklikler, derin ve işsiz iddiaları, çocuk üniversite öğrencisi sağlık sigortası ödemesi ve yeni ginsengin tescili için bireysel maaş bedeli korunur, ayakta tedavi hizmeti, sorgulama, aylık ödeme ile sonuçlanan ciddi bir hastalıktır. Sorgu basım şirketi, vb. ve yükseltilmiş self-servis terminalleri, sosyal güvenlik mührü iş penceresine koşmak zorunda kalmadan, doğrudan sosyal güvenliğin kırmızı bölümünü basabilir.


Kentin sosyal güvenlik bürosunun her bir kolu, taban seviyelerinde batan sosyal güvenlik self servis terminalini hızlandırmak, ilgili işlevsel departmanları ve ilçe hükümetini, ilçe yargı yetkisi caddesi, sokakları sürmek, topluluklar, anahtar yapılandırmasının bir parçası olarak aktif bir şekilde koordine etmek işletmeler, kalabalık halka açık yerlerde sosyal güvenlik self servis terminalleri. Halen, sırasıyla futian bölge devlet işleri merkezi, futian bölge işletme geliştirme hizmetleri merkezi, park tepe caddesine kurulan yeni nesil self servis terminallerin toplam dört fukuda sosyal güvenlik bürosu. Sn. Fukuda şubesi ilk önce kablosuz erişim ağı modunu benimseyen, ayrıca sosyal güvenlik self servis kanalının bağlantısını, etkin çalışmasını sağlar; Lo wu istasyonu 11, sırasıyla luohu ilçe hükümet işlerinin merkezinde ve bölümün şubesine kurulmuş olan yeni nesil bir self servis terminali kurar. Ardından, kentte bulunan sosyal güvenlik bürosunun iki kolu, birleşik konuşlandırma altında sosyal güvenlik self servis terminallerini yükseltmeye devam ediyor.